نتایج جستجو برای عبارت :

احترام کوچک و بزرگ ندارد

«آدم باید به بزرگترها احترام بذاره» از نظر من جزو منفعت طلبانه‌ترین حرفاییه که میشه زد. آیا وقتی از کسی میخوای به بزرگترها احترام بذاره منظورت اینه که اجازه داره به کوچیکترها فحش رکیک بده و توهین کنه؟ معلومه که نه! چیزی که ما در قالب احترام به بزرگترها از دیگران توقع داریم در واقع احترام و ادب و این قبیل مسائل نیست، که اگر بود دیگه حرف از کوچیک و بزرگ بی‌معنی بود. این احترام مورد انتظار در واقع یک جور امتیازِ بدون منطقه که ازت میخواد به صرف
هر انتخابی، بعد از رسیدن، پوچ می‌شود و به هوا می‌رود الا حق سبحانه و تعالی... هم اوست که می‌ماند چرا که احد است و در کنار احد هیچ چیز معنا نمی‌دهد؛ پس اگر می‌خواهی به پوچی نیفتی و در سراشیبی نیهیلیسم مهندم نشوی و به گورستان تاریخ نپیوندی بدان که هیچ انتخابی بقا ندارد الا وجهه...
* فکر می‌کنم انتخاب بزرگ خداست و در مقابلش هر چیزی که بماند کوچک و هیچ و حتی کم تر از هیچ است...
*قلبم می‌گوید تو خدا را نیز گاهی به خاطر همین کوچک‌ها و قلیل‌ها انتخاب
هر انتخابی، بعد از رسیدن، پوچ می‌شود و به هوا می‌رود الا حق سبحانه و تعالی... هم اوست که می‌ماند چرا که احد است و در کنار احد هیچ چیز معنا نمی‌دهد؛ پس اگر می‌خواهی به پوچی نیفتی و در سراشیبی نیهیلیسم مهندم نشوی و به گورستان تاریخ نپیوندی بدان که هیچ انتخابی بقا ندارد الا وجهه...
* فکر می‌کنم انتخاب بزرگ خداست و در مقابلش هر چیزی که بماند کوچک و هیچ و حتی کم تر از هیچ است...
*قلبم می‌گوید تو خدا را نیز گاهی به خاطر همین کوچک‌ها و قلیل‌ها انتخاب
هیچ کس به عنوان یه خانم به من احترام نزاشت. این باعث کمال گرایی منه. احترام من دنبال احترامم....من بهت به عنوان یه خانم احترام گذاشتم...ممنونم.
این چند خط مکالمه آخر من و دکترم بود . و من توی اتوبوس نشستم و گریه میکنم.
به خاطر زنانگی از دست رفته ام که قربانی احترام شده.
بعضی آدم ها تغییرت میدن.بدون اینکه بخوان
سرنوشت یک زن و اندازه سینه ها 

سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد؟

آیا داشتن پستان های بزرگ و یا کوچک تاثیری در سرنوشت یک زن دارد؟
آیا واقعاً سایز سینه اهمیت دارد؟
سالهای سال است که زنها و شوهرهاسر این موضوع با هم بحث می کنند. مرغ همسایه همیشه غاز است و به همین خاطر است که زنها معمولاً برای خودشان دلیل ارائه می دهند که چرا باید سینه های کوچک یا بزرگ داشته باشند. اما آیا واقعاً تفاوت پزشکی خاصی بین داشتن سینه های
نام نقی در این جهان همتا ندارد
پاکیزگی غیر از شما معنا ندارد
هادی اگر باشی برای بنده کافی است
راه سعادت غیر تو مولا ندارد
فهمیده ام از احترام پرده ی قصر
عالم به جز تو حضرت والا ندارد
بدخواه تو مبهوت مانده در جلالت
حرفی برای رد و یا حاشا ندارد
کردی مداوا زخم های دشمنت را
بی شک کسی چون تو دل دریا ندارد
این که دخیل نام تو شد مادر او
یعنی که دشمن غیر تو ماوا ندارد
کل کریمان از گدایان تو هستند
بسیار داری آن چه هر دارا ندارد
حاجت رواییِ گدای خانه ی تو
احترام به
شخصیت همسر باید خط قرمز زندگی مشترک باشد؛
حتی در اختلافات و اوج عصبانیت.
احترام
فقط وظیفه ی زن نیست. مرد هم باید به همسرش احترام بگذارد.

امام صادق
از قول امام باقر(علیهم السلام):
هرکس زنی
اختیار کند، اکرامش کند.
وسایل
الشیعه ج5ص61
به احترام همه ی اون لحظه هایی که دنیا برات نخ نما شد،
به احترام همه ی شروع هایی که یه قدم دیگه به آخر خط نزدیکترت کرد،
به احترام همه ی امکانهایی که تا ابد ازت سلب شد،و به احترام تک نگاهی که تا مغز استخوانت نفوذ کرد...بایــــــــــــــــــــــد ادامــــــــــــــــــــــــه داد
باید دنبال حال خوب بوداز نوع خاصش، از نوع خودت و بدونیم که "طبیعت معطل ما نمی مونه"
همیشه باید مواظب سخن خود باشیم؛ گاهی واژه یا سخن بسیار کوتاه است اما چنان بزرگ است که بنیانی را به لرزه در می آورد؛ پس انسان توانایی تحقق اعمال بزرگ را با سخن دارد؛ و چنین نیست که سخن گفتن همیشه بی ارزش و ناچیز و کوچک باشد بلکه گاهی سخن هم بزرگ است و هم بنیان برانداز یا بنیان گذار؛ پس گاهی سخن کوتاه اما بسیار و کوچک ولی بزرگ است.
ادامه مطلب
اویی که بسیار دوست می‌دارمش، می گوید اگر الان با ماه ازدواج کرده بودی، خوشبخت بودی. اویی که خبر ندارد از زخم کوچک من. اویی که خبر ندارد از رحیل چشمان تو. اویی که خبر ندارد از ذکر خیال من با کولیانِ آواره. اویی که خبر ندارد از تمام دیرینگی‌هایی که در دیار تو جا گذاشته ام. اویی که خبر ندارد...
نام های کوچک
کوچک که بودم مرا با #اسم_کوچک صدا می زدند. 
بعدها...   نام خانوادگی،  شماره کلاس و نام مدرسه،  رشته تحصیلی و اسم دانشگاه،   نام شغل و عنوان سازمانی و..... 
 یکی یکی به #واژگان_معرفی_من، اضافه شدند. 
من بزرگ شدم... آن اسم ها یکی یکی از معرفیم #جا ماندند.... 
مانده ام این بار خودم را چه بنامم که دوباره وسط راه جا نماند؟
@dasanak
چگونه نامه را در انگلیسی به خاتمه برسانیم
اگر خدای ناکرده برای تمرین یه موقع؛ و یا به اجبار(که قسمتتون بشه) خواستید نامه ای بنویسید . آخرش رو میتونید از این عبارتهای چاپلوسانه استفاده کنید :))))) شوخی کردم؛ این عبارت ها برای احترام اند. . Yours faithfully ارادتمند شما . Yours sincerely ارادتمند شما . Yours respectfully با احترام Yours cordially با احترام صمیمانه . Yours affectionately با احترام و محبت . Yours truly ارادتمند شما . Fondly از روی علاقه . Gratefully با سپاس . Best regards با بهترین احترام ه
در امتحان‌ها و فتنه‌ها باید درست دید، درست محاسبه کرد. قضایای اصلی را با قضایای فرعی جابه‌جا نکنیم؛ چیزهای بزرگ، حوادث بزرگ و مهم را کوچک نبینیم و در مقابل، حوادث کوچک را بزرگ بینگاریم. این قدم اول. بعد هم احساس مسئولیت کنیم.کتاب عهد مشترک
به احترام همه ی امکانهایی که تا ابد ازت سلب شد،و به احترام تک نگاهی که تا مغز استخوانت نفوذ کرد...بایــــــــــــــــــــــد ادامــــــــــــــــــــــــه داد
باید دنبال حال خوب بوداز نوع خاصش، از نوع خودت و بدونیم که "طبیعت معطل ما نمی مونه"
قال الحسین علیه السلام:ایّاک و ظلم من لا یجد علیک ناصراً الّا اللّه عزّ و جلّ.از ستم کردن بر کسی که جز خداوند بزرگ مددکاری ندارد پرهیز کن.(مصباح الهدی ، چهل حدیث از امام حسین علیه السلام ، حدیث 11)
پدرش ازدواج مجدد کرده بود. شب عروسیِ پدرش خیلی خوشحال بود، می گفت: او مثل اکثر مردها که دوست دارند اجتماع کوچکی را رهبری کنند، دلش می خواهد خانواده ای داشته باشد و بر آن ریاست کند. تا الآن خانواده داشت و رئیسش بود اما بعد از مرگ مادرم، این تشکیلات قاعد
توی این همه سال درس بزرگی گرفتم از این همه آدمی که باهاشون ارتباط برقرار کردم و اون درس این بود که هر آدم یه اندازه از احترام رو میفهمه.واقعا بعضی ها معلوم نیست توی زندگی چی یاد گرفتند. توی چه خونواده ای زندگی کردند.یه مثال: شاید یکی دو سه هزار میلیارد رو نفهمه. ولی خوب یه میلیارد رو میفهمه. پس قد همون اندازش باید براش ارزش گذاشت. همین!

اسم میرزای شیرازی بزرگ را شنیده اید. ولی اسم میرزای شیرازی کوچک را... میرزای شیرازی بزرگ مرحوم آمریرزا محمد حسن  آیت الله (اعلی الله مقامه) همان کسی‌ست که تحریم تنباکو را فتوا داد. میرزای کوچک، مرحوم آمیرزا محمد تقی شیرازی‌ست که شاگرد ایشان بوده. همان کسی که در عراق فتوای جهاد با انگلیسها را داد و استقلال عراق مرهون زحمات این مرد است و الان هم قبر این مرد بزرگ در عراق یک مزار بزرگی‌ست. خود ما ایرانی‌ها زیاد ایشان را نمی‌شناسیم ولی عراقی‌
گویند چون خزانه انوشیروان دادگر را گشودند، لوحی دیدند که پنج سطر بر آن نوشته شده بود :
هر که مال ندارد، آبروی نداردهر که برادر ندارد، پشت نداردهر که زن ندارد، عیش نداردهر که فرزند ندارد، روشنی چشم ندارد
و هر که را هم این چهار ندارد،هیچ غم ندارد ...!
" زندگی این است که بمیرید ولی فائق باشید و مردن این است که زنده باشید ولی تو سری خور! " (نهج البلاغه)
اساسا روح که بزرگ شد تن به زحمت می افتد ، وقتی روح بزرگ شد جسم و تن چاره ای ندارد جز آنکه دنبال روح بیاید به زحمت بیفتد و ناراحت شود اما روح کوچک به دنبل خواهش های تن می رود و هر چه را که تن فرمان بدهد اطاعت می کند ،روح کوچک به دنبال لقمه ای برای بدن می رود اگر چه از راه دیوزگی ، تملق و چاپلوسی باشد !
آن تنی که در زیر سم اسبان قرار می یرد جریمه روح بزرگ
چطور فرش با اندازه ی مناسب انتخاب کنیم؟
انتخاب فرش با اندازه مناسب همیشه یک چالش بوده است ، یا خیلی بزرگ می شود یا خیلی کوچک! ما امروز به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین فرش از نظر اندازه را انتخاب کنید و فرقی هم ندارد که فضای شما بزرگ یا کوچک باشد. با نکاتی که امروز به شما آموزش خواهیم داد به خوبی می توانید بهترین فرش را انتخاب کنید
. فرشی مناسب و مورد علاقه ی خود انتخاب کرده اید که به دکوراسیون خانه می آید و شما عاشق طرح و مدل آن هستید و برای پا بر
BluRay,Little Big Panda 2011,MKV,x265 HEVC,بزرگ پاندای کوچک,بلوری,حجم کم,دانلود Little Big Panda 2011 720p,دانلود انیمیشن Little Big Panda 2011,دانلود انیمیشن بزرگ پاندای کوچک Little Big Panda 2011,دانلود انیمیشن خانوادگی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Little Big Panda 2011,دانلود فیلم جدید,دانلود مستقیم انیمیشن Little Big Panda 2011 1080p,دوبله روسی,
ادامه مطلب
راههای خلاص شدن از شر نوک سینه های بزرگ

نوک سینه های بزرگ در مردان نسبتاً شایع است
ممکن است نوک سینه بعضی از خانم ها و آقایان بزرگ باشد که باعث تضعیف اعتماد به نفس می شود. نوک پستان به دلایل مختلفی می تواند بزرگ شود که در ادامه مطلب روش های کوچک کردن نوک سینه را می خوانید.
ادامه مطلب
بزرگ شد...
حُرمت گذاشت هر که به زهرا(س) بزرگ شداندازه‌ی تمام دو دنیا بزرگ شد
در وادی حسین هرآن که قدم گذاشتقطره ولی به وسعت دریا بزرگ شد
مجنون خلوص داشت اگر ماندگار ماندمجنون بزرگ شد که لیلا بزرگ شد
اینجا ادب مسیر رسیدن به قُلّه هاستسَر خَم نمود حضرتِ  حُر  تا بزرگ شد
او سجده کرد و قبله‌ خود را عوض نمودتیره نماند و چون شب یلدا بزرگ شد
آغوش وا نمود و پذیرفت توبه رادر پیش خلق بیشتر آقا بزرگ شدحُرّ پیر وادی همه‌ اهل توبه استبر اهل توبه مُرشد و با
یکی از علتهایی که بچه های در سن نوجوانی به پدر احترام نمی گذارند، وحتی به پدر بی احترامی می کنند، وجلوی روی پدر می ایستند،اینست که:پدر به زن خود که در واقعمادر بچه هاست،بی احترامی ،میکند،وشخصیت اینزن که الان مادر این بچه هاست را خورد کرده،چون در نگاهاین بچه ها این مادر مقام بالایی دارد،ولذا اگر بچه ها ببینندهر کسی ،ولو پدر،به مادرشان بی احترامی کند،جلوی او می ایستند،ولذا روانشناسان میگویند:پدریکه ۱۰درصد مادر را تحقیر کند،به میزان ۸۰در
الکتروموتور کوچکدر بازار لغات و الفاظی مصطلح می شوند که گاه تا مدتها اسامی مانداگاه ایجاد میکنند. یکی از این لغات و نام ها الکتروموتور کوچک است.در کل کل الکتروموتور از آن دسته تجهیزات و ابزار نیست که بتوان آن را با واحد اندازه کوچک، متوسط یا بزرگ نامید.الکتروموتورها بر اساس استاندارد و بطور عام بر اساس قدرت بر حسب توان یا اسب بخار تقسیم بندی و نامیده میشوند.
ادامه مطلب
دانشمندی آزمایشی بسیار جالب طراحی و اجرا کرد :
او آکواریومی را با دیواری شیشه ای به دو قسمت تقسیم کرد. در یک قسمت ماهی بزرگی انداخت و در قسمت دیگر ماهی کوچک تری که غذای مورد علاقه ی ماهی بزرگ تر بود. دانشمند به ماهی بزرگ تر هیچ غذایی نداد تا تنها غذایش همان ماهی دیگر درون آکواریم باشد. مطابق انتظار او برای خوردن ماهی کوچک تر بارها و بارها به طرفش حمله کرد، اما هر بار به دیواری نامرئی برخورد نمود. دیوار شیشه ای به راحتی او را از غذای محبوب و لذیذ
پدربزرگم سواد ندارد! اما انسان شریفی است. احترام می گذارد، حتی به کوچکتر از خودش!.. مهربان است، با فرزندانش، نوه هایش، همسرش، خواهرانش و با همه!.. حرف من این است: بعضی ها سواد آنچنانی ندارند، اما انسان شریف و بزرگواری هستند. معرفت و انسانیت، ربطی به میزان تحصیلات ندارد! بعضی ها چند کلاس هم سواد...
حرمت پدر ، حرمت خداست

●اسلام و احترام پدر
اسلام برای پدرانی که وظیفه ی خود را به درستی انجام می دهند، ارزش و احترم قائل است. این ارزش و احترام به حدی است که در آیات قران پس از انجام وظیفه ، احترام به خدا و اطاعت از فرمانش از احترام به والدین یاد شده است.در اینجا چند نمونه از موارد ارزش و احترام پدر را ذکر می کنیم : 

ـ اصل بر رعایت حکم پدر است و بدون اجازه ی او‏، جز در واجبات نمی توان گام برداشت. فرزند وظیفه دارد بال رحمت و عنایت خود را در ز
احترام گذاشتن به انسان ها هم خیلی چیز خوبیه..
چرا درگیریم که احترام نذاریم نمیدونم..
چرا احترام نمیذاریم هم نمیدونم..
ولی توقع احترام داریم جالبیم..
خواسته هامون با عملکردهامون دنیا دنیا فاصله داره..
اون دنیا هم بریم همینیم.. خواسته هایی از خدا داریم که با اعمالمون فاصله داره..
همه که خدا نیستن کرم خودشون ببینند.. بعضی ها آینه آینه جواب میدهند..
خلاصه احترام و ادب خیلی چیز خوبیه..
وقتی از اینکه خودتان باشید راضی باشید، بدون اینکه مقایسه کنید یا برای تحت ‌تاثیر قرار دادن دیگران رقابت کنید، هر فرد باارزشی به شما احترام خواهد گذاشت.و مهمتر اینکه خودتان هم به خودتان احترام خواهید گذاشت.هیچکس حق قضاوت کردن شما را ندارد. ممکن است مردم داستان‌های شما را شنیده باشند و تصور کنند شما را می‌شناسند اما هیچوقت نمی‌توانند آنچه بر شما گذشته را احساس کنند

ادامه مطلب
عقد برادر کوچک ترم بود؛ تمام ۵ ساعت رفت تا مازندران را خندیدم و رقصیدم... در راه برگشت عجیب گریه میکردم؛ برای خودم... طوری که کسی نفهمد... چرا باید کسی بفهمد؟ اصلا مگر کسی می‌فهمد؟ اصلا اگر بفهمند، فهمیدنشان دردی از من کم می‌کند؟ حس تماشاچی آفریده شدن را داشتم؛ هفته پیش گفته بود حاضر نیست با کسی ازدواج کند که ام اس دارد، چون دوست ندارد زنش در ۴۰ سالگی فلج شود؛ صادق بود چون نمی‌دانست ام اس دارم... اون ارزشش رو تو ذهنم از دست داد ولی حرفش وسط ناراح

اسم میرزای شیرازی بزرگ را شنیده اید. ولی اسم میرزای شیرازی کوچک را... میرزای شیرازی بزرگ مرحوم آمریرزا محمد حسن  آیت الله (اعلی الله مقامه) همان کسی‌ست که تحریم تنباکو را فتوا داد. میرزای کوچک، مرحوم آمیرزا محمد تقی شیرازی‌ست که شاگرد ایشان بوده. همان کسی که در عراق فتوای جهاد با انگلیسها را داد و استقلال عراق مرهون زحمات این مرد است و الان هم قبر این مرد بزرگ در عراق یک مزار بزرگی‌ست. خود ما ایرانی‌ها زیاد ایشان را نمی‌شناسیم ولی عراقی‌
 چشم هام را باز می کنم
سیاه است
هیچی نمی بینم
بلند می شوم و کورمال کورمال روی تخت را دست می کشم
گوشی موبایلم را بر می دارم
انگشت می گذارم روی تنها کلید بزرگ بدقواره پایین صفحه
نور صفحه گوشی توی تاریکی اتاق می پاشد توی چشم هام
می گذارمش روی کمترین حالت ممکن
فایده ندارد چشم هام تیر می کشند هنوز
شاید هم تیر ها هستند که چشم هام را می کشند
شکلک تلفن دار را تاچ می کنم
صفحه کلید
صفر
نه
یک
.
.
.
.
.
.
.
.
سندینگ مسیج
چشم هام تار می شود
دو تا قطره ی کوچک سر می خو
اگر دنیای همسرت آنقدرکوچک است کهاز گفتن دوستت دارم خجالت میکشد...تو دنیایت را آنقدر بزرگ کن کهدنیای اوپراز«دوستت دارم»های تو شود..اگردنیای همسرت آنقدر کوچک است کهوقتی خشمگین میشود،زبان به ناسزا ودرشت گویی میگشاید...تو دنیایت راآنقدر بزرگ کن که،صبرو سکوتت رفیق لحظه های او باشد...اگر دنیای همسرت آنقدر کوچک است که،شبها وقتی به خانه برمیگرد،کوله باری از گله مندی و خستگیش سهم تو میشود...تودنیایت راآنقدر بزرگ کن کهآرامش ولبخند سهم اوباشد...اگر د
افزایش فروش آنلاین هدف اصلی بسیاری از کسب و کار ها، چه کوچک و چه بزرگ، است. اینکه شما یک کسب و کار کوچک خانوادگی داشته باشید و یا برای یک فروشگاه اینترنتی بزرگ مثل آمازون کار کنید، در هر صورت افزایش فروش آنلاین، ممکن است مثل بازی بولینگ در ابتدا آسان تر از آنچه که هست به نظر برسد.
ادامه مطلب
آداب دوجو
این آداب میتواند در سبک های مختلف متفاوت باشد اما در اینجا آداب کلی به اضافه نکاتی درباره آداب دوجو کیوکوشین کاراته ذکر می کنیم .با رعایت این اداب یک پیوند اعتماد و احترام بین شما و استاد و دیگر اعضا بوجود می آید .به خصوص در کیوکوشین کاراته که مسیر کیوکوشین از طریق آموزش مداوم، کار سخت، نظم، تعهد، تواضع و احترام به فرجام می رسد.
۱- هنگام ورود و یا خروج از دوجو،شایسته است که رو به  اُ سِنسی (سِنسی بزرگ)، کامیزا (جایگاه ویژه) و یا جلو کل
الکتروموتور کوچکدر بازار لغات و الفاظی مصطلح می شوند که گاه تا مدتها اسامی مانداگاه ایجاد میکنند. یکی از این لغات و نام ها الکتروموتور کوچک است.در کل کل الکتروموتور از آن دسته تجهیزات و ابزار نیست که بتوان آن را با واحد اندازه کوچک، متوسط یا بزرگ نامید.الکتروموتورها بر اساس استاندارد و بطور عام بر اساس قدرت بر حسب توان یا اسب بخار تقسیم بندی و نامیده میشوند.
ادامه مطلب
وقتی در یک فضای کوچک زندگی می کنید ، طراحی دکوراسیون منزل کمی دشوار است. بنابراین تلاش برای قرار دادن همه چیز در خانه و زیبا کردن آن یک چالش بزرگ است. اما این هم در نوع خود بسیار سرگرم کننده می باشد. پس اگر شما در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کنید، این ایده های کوچک طراحی فضا باعث می شود که احساس بهتری به وجود بیاید.
1- میز ناهارخوری خود را کوچک کنید
میزهای کوچک فقط مخصوص صبحانه ها نیستند. میز ناهارخوری بزرگ را جم کنید و با انتخاب یک میز ناهار
جراحی بینی های بزرگ چگونه است؟

اندازه بینی همه ی مردم ایده آل نیست و بسیاری از افراد، از اندازه و سایز بینی خود راضی نیستند. بینی های خیلی بزرگ توجه بیننده را به خود جلب می کنند زیرا به نظر می رسد که این نوع بینی ها فضای زیادی از صورت را به خود اختصاص می دهند. بیمارانی که برای کوچک کردن بینی بزرگ خود به کلینیک مراجعه می کنند، از عدم تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت و کمبود اعتماد به نفس شکایت دارند.
اگر بینی شما از بدو تولد بزرگ بوده است یا گذ
قَالَ الرِضا علیه السَّلام:«اَلصَّغَائِرُ مَنَ الذُّنُوبِ طُرُقٌ اِلَی الْکَبَائِرِ مَنْ لَمْ یَخَفِ اللهَ فی الْقَلِیلِ لَمْ یَخَفْهُ فِی الْکَثِیرِ»گناهان کوچک، زمینه ی رسیدن به گناهان بزرگ است. هر که در گناه کوچک از خدا نترسد درگناه بزرگ هم از خدا نخواهد ترسید.(عیون اخبار الرضا علیه السلام/ ج ۲/ ص۱۸۰)

همین گناه ها هستند که امام حسین (علیه السلام) را ناراحت می کنند.

راههای خلاص شدن از شر نوک سینه های بزرگ

نوک سینه های بزرگ در مردان نسبتاً شایع است
ممکن است نوک سینه بعضی از خانم ها و آقایان بزرگ باشد که باعث تضعیف اعتماد به نفس می شود. نوک پستان به دلایل مختلفی می تواند بزرگ شود که در ادامه مطلب روش های کوچک کردن نوک سینه را می خوانید.
ادامه مطلب
کلا این زن احترام به زن، احترام به کودک، احترام به نژادهای مختلف، احرتام به انسان، احترام به همدیگه، همه رو برد زیر سوال و کلا نشون داد که کاناداییا خیلی وقتا همه کارهاشون ظاهریه، ظاهرا از اب و هوا میپرسن (خدا رو شکر توی بی سی این رو نمیپرسن) ظاهرا حالت رو میپرسن ولی ازت متنفرن.

بی سی مردمش ساده ن
برای همین بروز میدن

توی انتاریو نژادپرستی ده ها برابره،
ولی خیلی محافظه کارن و بروز نمیدن

خدایا شکرت ازونجا اومدم بیرون.

دلم برای این خانم
پدر بزرگ در یکی از روستا های کوچک غرب اصفهان زندگی می‌کرد.همان جا با مادر بزرگ ازدواج کرد.پدر بزرگ از خودش هیچ نداشت.با مادربزرگ در یکی از اتاق های خانه ی پدرش زندگی شان را شروع کردند.پدربزرگ فقط یکی دو ماه به مکتبِ آن زمان رفته بود.از بچگی کار می‌کرد.روی زمین مردم هم کار می‌کرد.مثلا روی زمین پدرِ مادر بزرگ.روزانه مزد می‌گرفت.گاهی هم کمک بنا می‌شد.با همین دو کار که برای هیچ کدامشان دوام و تضمینی نبود،زندگی خود را می‌گرداند.
پدر بزرگ می دوید
بسم الله الرحمن الرحیم ./ 
خواهرزاده ام به ماهی قرمز توی تُنگ میگوید : « جوجو آبی » ! جوجه ای که در آب زندگی میکند ! جوجه : هر موجود کوچک جاندار ... دو ساله است و فقط پرنده ها ( مرغ ، خروس ، جوجه ، کبوتر و عروس هلندی را دیده . ) همه شان را به نام جوجه میشناسد. 
راستش چیزهایی هست که نمی دانیم ! نمیشناسیم ، برخی حتی از درک و تصورمان خارج است . همه ی ما آدم ها ناشناخته ها را به نزدیک ترین دانسته هامان نسبت میدهیم و برایش تعریفی ایجاد میکنیم . مرگ ، بهشت ، جهنم
سینه ها در طول دوران بارداری رشد می کنند. بعد از عبور جفت ، بدن شروع به ساختن پرولاکتین می کند ، هورمونی که باعث تولید شیر می شود.
اگر شما شیرده نیستید ، سینه هایتان باید در عرض چند روز شروع به کوچک شدن کنند. اگر در حال شیردهی هستید ، احتمالاً سینه ها همچنان بزرگ خواهند بود ، اگرچه ممکن است بعد از هر بار شیردادن متوجه شوید که سینه ها کمی کوچک تر می شوند.
هنگامی که کودک شما شروع به خوردن غذاهای جامد کرد (معمولاً در حدود ۶ ماهگی و گاهی اوقات زودتر)
 کوچک کردن بینی
افراد زیادی هستند از بین آقایان و خانم ها که از بزرگ بودن بینی شان ناراضی هستند و از طرفی به دلایل مختلف نمیخواهند و یا نمیتوانند بینی شان را جراحی کنند، برای اینجور افراد راه های ساده و بی هزینه ای وجود دارد که در کوچک کردن و زیباتر شدن بینی تاثیر
ادامه مطلب
تو❤️یای 60 و70 تهران و کرج شرط اول عضویت تو گروه ما ادب شخصیت احترام به ادمین و عضوای گروهه متقابلا همین برخوردم شک نکن با شماا دارناحترام = احترام - دوست گلم تو کار ادمین دخالت نکن ⚠️تایم پاکسازی ۱۲ظهر و 00:00 شب
دوستان عزیز برای دریافت گروههای بیشتر میتونید در کانال لینکدونی ما عضو بشید!
ادامه مطلب
تفاوت بین پمپ های خلاء بزرگ و کوچک چیست
با توسعه سریع اقتصاد چین ، تقاضا برای پمپ های خلاء وارداتی در صنعت و سایر زمینه ها نیز در حال رشد است. در مواجهه با رقابت شدید در بازار پمپ خلاء ، کاربران چگونه باید محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنند؟ تفاوت بین پمپ های خلاء بزرگ و کوچک چیست؟ تولید کننده پمپ خلاء برای پاسخ به سوالات شما در اینجا قرار دارد.
ویژگی های بزرگ پمپ خلاء:
به عبارت ساده: قدرت بالا ، خلاء محدود (فشار مطلق بسیار کوچک) (هرچه فشار م
انگلیسی ۲۶ حروف الفبا دارد که به دو صورت حروف بزرگ و حروف کوچک می باشند.
حروف الفبا به انگلیسی Alphabet خوانده می شود.
حروف بزرگ  به انگلیسی Capital letters:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z
حروف کوچک به انگلیسی Small letters:
a, b, c, d, e, f, g, h, i, j , k, l, m, n, o, p, q, r, s, t, u, v, w, x, y, z
من برای شما یک فایل صوتی آماده کرده ام که به ترتیب از چپ به راست ، صدای هر حرف را برای  شما می خواند.
...................................................
دانلود مستقیم صدای حروف الفبای انگلیسی
⭕️ کنایه مجری تلویزیونی به عادل #فردوسی_پور/ "با افتخار به قوانین سازمان احترام می گذارم"
"محمدرضا احمدی" مجری ورزشی #شبکه_سه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
افتخار داشتم به گروه خوب و ‌حرفه‌ای مسابقه #ستاره_ساز اضافه بشم.
از زحمات محمدحسین میثاقی عزیز تشکر می‌کنم و براش در عرصه جدید و برنامه فوتبال برتر آرزوی موفیقت دارم.
ما مدیون #تلویزیون هستیم و با افتخار به قوانین و چارچوب‌های سازمان احترام می گذاریم.
در طول این چهل سال سیاست هزاران رسانه‌ی صوتی و تصویری و اینترنتی دشمن، پنهان کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ کردن
عیوب کوچک و کوچک نشان دادن یا انکار محسّنات بزرگ ملت ایران بوده است؛ شما جوانان
باید پیش‌گام در شکستن این محاصره‌ی تبلیغاتی باشید. بیشتر...
غم تو بزرگ است و وسع من کوچک
هدف تو بلند است و همت من کوتاه
بخشندگی تو عظیم و فراخ است و دایره خیررسانی من تنگ
تو به عاقبت دشمنت هم دلسوزی و صبر من برای دوست هم لبریز است
حسین... حسین...
ما را با شما چه نسبتی است؟

امید دارم، که به قدم های کوچک ما دلخوشی ...  
دستمان را بگیر، بزرگمان کن، روح نازکمان را وسعت بخش، به بزرگی ات،
یا امامِ شهیدم، حسین (ع) جان ❤️
«بسم
الله الرّحمن الرّحیم»
آدم به کم و کوچک قانع نمی‌شود، یا درست‌تر این‌که نباید بشود. هی بیشتر و
بزرگ‌تر می‌خواهد و باید هم بخواهد. هر چه قدر خودش را بیشتر بشناسد، باید در طلب
بیشتر و بزرگ‌تر باشد. هر چه به‌دست بیاورد، هر چه‌قدر هم به‌ظاهر زیاد و بزرگ
باشد،‌ باز هم اگر نهایت داشته باشد، وقتی که به آن آخر و نهایت برسد، کوچک می‌شود.
بیشتر و بیشتر می‌خواهد، طوری که تمام نشود، این خواستن پایان ندارد، پس باید خواستنی
(خواستنی‌ای) و دوست‌
کوچک کردن لب روش هایی برای کوچک شدن لب شامل عمل کوچک کردن لب و همینطور روش هایی برای کوچک شدن لب در منزل می باشد که برای افرادی مناسب است که از بزرگی و برجستگی بیش از اندازه لب های خود شاکی هستند. این افراد تمایل دارند با عمل غنچه کردن لب و یا کوچک کردن لب ها بدون عمل به لب هایی متعادل تر و هماهنگ با دیگر اجزای صورت خود دست یابند. این مقاله به ارائه مطالبی در رابطه با عمل کوچک کردن دهان و لب در کنار راه های کوچک کردن لب بدون جراحی می پردازد.

ادا
نقاشی های کوچک به آقایی بزرگ: سخنانی کودکانه، شیرین و جذاب با امام زمان

نقاشی های کوچک به آقایی بزرگ : فاطمه وفایی
معرفی:
شاید برخی هایمان انقدر امام زمان را از خود دور ببینیم که تصورش هم برایمان سخت است که صریح و ساده با امام گفت و گو کنیم شاید چون گناهانمان را مانع می بینیم یا شاید چون از لطف امام بی خبریم، اما کوکانمان اینگونه نیستند با قلب صاف و صفای باطنی که دارند می توانند با امام ارتباط برقرار کنند.در این کتاب با زبان کودکانه چندین نام
فرقی نمی کند زیر دِین کسی باشی یا نه. هر کجا که بودید و در هر زمان اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. نه این که کله شق و یک دنده باشید! نه! از دیگران مشورت بگیرید، به بزرگ ترهایتان احترام بگذارید، با اطرافیان تان پرخاش نکنید ولی اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. یعنی بعد از هر مشورت و احترام و حفظ آرامش خود، تصمیم آخر را خودتان بگیرید. اعلام کنید که خودتان تصمیم گرفته اید که طبق علاقه فلان کس اقدام کنید چون منطقی به نظر آمد. آری! در ا
فرقی نمی کند زیر دِین کسی باشی یا نه. هر کجا که بودید و در هر زمان اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. نه این که کله شق و یک دنده باشید! نه! از دیگران مشورت بگیرید، به بزرگ ترهایتان احترام بگذارید، با اطرافیان تان پرخاش نکنید ولی اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. یعنی بعد از هر مشورت و احترام و حفظ آرامش خود، تصمیم آخر را خودتان بگیرید. اعلام کنید که خودتان تصمیم گرفته اید که طبق علاقه فلان کس اقدام کنید چون منطقی به نظر آمد. آری! در ا
فرد در دوره زندگی اش دارای دو سری دندان می‌شود: دندان‌های شیری و دندان‌های دایمی . دندان‌های شیری (Deciduous Teeth) تعداد دندان‌های شیری ۲۰ عدد است که به‌طور مساوی در هر فک جای می‌گیرد. پس از مدتی ۳۲ دندان دائمی به مرور جایگزین دندان‌های شیری می‌گردند. از آنجا که دندان‌های شیری پایه و اساس دندان‌های اصلی و دائمی هستند، مراقبت از آن‌ها و رعایت اصول بهداشت دهان و دندان ضروری می‌باشد. این دندان‌ها ۲۰ عدد (۱۰ عدد در هر آرواره) می‌باشد که در نیمه
رسول اکرم صلى ‏الله‏ علیه‏ و‏ آله به هر کس برخورد مى ‏نمودند، از بزرگ و کوچک، ثروتمند و فقیر، سلام مى‏ کردند و اگر به جایى حتى براى خوردن خرمایى خشک دعوت مى‏ شدند، آن را کوچک نمى‏ شمردند. زندگیشان کم هزینه بود، بزرگ طبع، خوش معاشرت و گشاده رو بودند، بى آن‏که بخندند، همیشه متبسم بودند، بى‏ آن‏که اخمو باشند، محزون بودند، بى‏ آن‏که از خود ذلّتى نشان دهند، متواضع بودند، مى ‏بخشیدند ولى اسراف نمى ‏نمودند، دل نازک و نسبت به تمام مسلمانان
بسم الله
به گمانم باید کمی بیشتر به خودم احترام بگذارم.
برای وقت هایی که نمی توانم کار کنم
برای این روزهایی که زیاد درد می کشم
وشب ها در کابوس هایم خودم را قطعه قطعه می کنم
باید به خودم و احساسم احترام بگذارم
به آرامشم.
به اینکه مجبور نیستم کارهایی را که از حد توانم فراتر است انجام بدهم.
احساس بی ارزش بودن می کنم
فقط به خاطر تو...
فقط وقتهایی که تو مرا تایید نمی کنی...
فقط برای اینکه من توی زندگی ات جایی ندارم.
این روزها همچنان درگیر پایان نامه ام
یک نویسنده خوب ، که خواستار توجه و اینترکشن بین خود و خواننده است ، و می خواهد که بحث و دیسکورس نوشته هایش با مخاطب مسیر بعدی نوشته را معین و تعیین کند هیچ گاه چنین نمی گوید که:
کنار همه این ها گذرم به آدم های عجیب هم افتاده که هر نوشته ی احساسی و عاطفی من را مصادره به مطلوب ذهنیت های خودشان کرده اند و هرطور در توانشان بوده خواسته اند خودشان را جای مخاطب خاص این نوشته های بی نوا جا بزنند و از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.سال هاست که به انواع مختلف ذه
شاید به نظر برسد که حالا که در سال ۲۰۱۹ هستیم، همه کسب‌وکارها، چه کوچک و چه بزرگ، اهمیت طراحی سایت برای شرکت را می‌دانند. اما بر اساس نظرسنجی‌ای که انجام شده، فقط ۵۴ درصد از بیزینس‌های کوچک، وب سایت شرکتی دارند. یعنی ۴۶ درصد از ‌بیزینس‌های کوچک احتمالاً هنوز با اهمیت آن آشنا نیستند.
شــــب ها که خیره که میشوم به آسمــان
از خودم می پرسم: 
"واقعا من و مشکلاتــم کجای این دنیای به این بزرگی را گرفته ایم؟" 
شاید نقشه ای پشت اینکار بوده
که شب ها بزرگی دنیا بیشتر به چشم بیاید، تا همه بتوانند درک کننــد که آن مانع بزرگ در زندگی تک تکمان، واقعا چقــدر کوچک و ناچیز است! شاید نقشه ای در کار بوده، که بتوان هر چند وقت یکبار از روی زمین پــرواز کرد به دنیایی که برای هیچــکس نیست!
 سند ندارد
قولنامه ندارد
اجاره و رهن ندارد
سرزمینی برای ه
من یک دهن خسته که آواز ندارد 
یک پنجرهء بسته که پرواز ندارد 
من بی تو یکی مثل خودت، آینهء دق! 
یک آخر بیهوده که آغاز ندارد 
 اینقدر نگو از من و از هر چه تو بنویس
هر حس پدرمرده که ابراز ندارد! 
 دستی که قلم را به تعفن نکشاند 
مانند رسولی است که اعجاز ندارد
یا ما خبر از خانهء همسایه نداریم 
یا اینکه کسی در دِه ما غاز ندارد! 
 بگذار همانند تو دیوار بمانیم
این خانه نیازی به درِ باز ندارد 
علی اکبر یاغی تبار
این یه گیاه ساکولنتِ کوچک و بامزه است. شما بچه ها گیاه خونگی که باهاش زندگی کنید دارید؟ واضحه که اگر با یه موجود زنده زندگی کنید، انگار تغییرات خوبی رو براتون رقم میزنه، چه کوچک و چه بزرگ!
بیاید با نگاه کردن به این دوستای خونگیمون قوی بمونیم!
کتاب گام های کوچک برای موفقیت های بزرگ
نویسنده: آنتونی رابینز
مترجم: سمیه موحدی فرد
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
200 صفحه
آنتونی رابینز موسس و رئیس موسسات آنتونی رابینز است که هدف این موسسات یاری مردم در نیل به موفقیتهای شخصی و حرفه ای می باشد .وی
علاوه بر آگاهی از زاویای مختلف روان آدمی با ویژگیهای جسمانی و فیزیولوژی
او نیز بیگانه نبوده و معتقد است رشد و شکوفایی استعدادهای آدمی در گرو
تعاملی سازنده میان این دو بعد وجود انسان است .کتاب گام های کو
عنوان مطلب اسم ی کتابه با همین عنوان اثر اقای سعید گل محمدی.
عنوانش خیلی تکان دهنده است.
در پشت جلد کتاب میخوانیم :
شما چطور مایلید زندگی کنید؟ و چطور می‌خواهید این بازی را انجام دهید؟ آیا می‌خواهید در لیگ‌های بزرگ، یا در لیگ‌های کوچک بازی کنید. در دسته‌های اولی‌ها یا در دسته دومی‌ها؟ آیا می‌خواهید بزرگ بازی کنید یا کوچک؟ انتخاب با شماست. بیشتر مردم بازی کوچک را انتخاب می کنند. چرا؟ اول به خاطر ترس. آن‌ها شکست را با مرگ برابر می‌بینند و
دلتنگ دوران موفقیتم.
دورانی که همه چیز رو دور بود و از همه نظر خوش میدرخشیدم. همه چیز جور میشد، درس و مدرسه، زبان، المپیاد، قرآن، کنکور.
اگر از لحاظ مالی سبک بودم و وزنی نداشتم اما از لحاظ اعتبار و شخصیت، سنگین بودم و قضیه مالی اصلا به چشمم نمیومد.
دلتنگ عزت و احترام سابقم.
نمیدونم چی شد تا به خودم اومدم، همه چیزو از دست داده بودم و تنها خاطرات شیرین اون روزها برام باقی مونده بود.
حالا باید دوباره از نو حرکت کنم و بسازم انچه باید رو. زندگی امروز
در این روزهایی که از همیشه عجیب‌تر هستند، اولین بار است که حالم این چنین عادی می‌نماید. می‌خواهم این لحظه‌ها را ثبت کنم. این‌ها باید بمانند. اولین بار است که دلم نمی‌خواهد چیزی را بفهمم یا کشف کنم. فقط می‌خواهم باشم. با تمام وجودم، هر چقدر که توانستم. می خواهم یادم بماند که چه ساده تا اوج می‌روم اما نمی‌خواهم معنی این را بدانم. می‌خواهم احساس کنم این را که با تمام وجودم دارم احساس می‌کنم. اولین بار است که پیشیمان نیستم، حسرت‌زده نیستم،
 امام صادق ع فرمود از ما نیست  کسیکه بزرگ سال ما را. احترام نکند  وبحورد سال ما ترجم.  ننماید  امام صادق ع فرمود سالمندان خود را بزرگ داریدو با ارحام خود صله. رحمی بهتر از ازار نرساندن بانها نیست  امام صادق  ع فرمود اهل ایمان برادر یکدیگرند و فرزندان یک پدر  مادر باشند چون از مردی رگی زده شود دیگران برایش بیدار خوابی کشند جنانچه گاهی  مومنی را شب خواب نبرد و سپس معلوم  شود که بیکی از برادران ایمانش بلایی  رسیده 
توی حیاط یک خانه قدیمی، دو تا درخت بزرگ بود. یکی این طرف حیاط و یکی آن طرف حیاط.
چند تا مورچه نزدیک درخت این طرف حیاط، توی باغچه زندگی می کردند.یک روز مورچه کوچک به مادرش گفت: ای کاش می شد به باغچه آن طرف حیاط می رفتم تا از درخت بزرگش بالا بروم.به نظر من دنیا از آن طرف حیاط خیلی قشنگ تر است!
مادر مورچه کوچک آهی کشید و گفت: خیلی فکر خوبی است، اما تا وقتی که این مرغ و خروس ها توی حیاط هستند نمی توانی از آن عبور کنی. همین چند روز پیش که من از لانه کمی دور
بیائید به احترام انسان و انسانیت اثار فکری دیگران را با ذکر نام خالق اثر نشر کنیم. . . . . همه آدمها که خیام و سعدی و. . . نیستند هر کسی یک نشانی دارد که با هیچ کس دیگری مشابه نیست والبته استفاده به قصد جعل امکان ندارد اما خیلی ها خیلی چیز ها دارند که نشانی از هویت وشخصیت آن انسان است . . . ویا حد اقل به دلایل شخصی آن رد و نشانه برایشان مهم است چندی پیش یک جا به شعر و نوشته ای برخوردم که به نام کسی دیگر به ثبت رسیده بود وخیلی خیلی تعجب کردم وقتی متوجه شد
همش فکر میکنم کاش لاأقل این دم آخر طبق ادعاهایی که دارن، باهام رفتار میکردن، به پاس اون 6 ماهی که باهاشون بودم و سعی کردم هیچ قانونی رو زیر پا نذارم. اما کلاً ترجیح میدم حرف نزنم و گله نکنم هیچوقت، خوشحال میشم آدما هم به سکوت آخرم احترام بذارن و در واقع "رهام" کنن و فقط برن! چون حرف زدن بعد از اینکه پر از اشتباهیم و خطا، چیزی نیست جز توجیه!
اگه به سکوتم احترام میذاشتن و توضیح نمیخواستن، لاأقل با این حس و حال بد تموم نمیشد همه چی!
لابیاپلاستی چیست و چگونه انجام می‌شود؟
لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی بر روی لبه کوچک (لب‌های کوچک اطراف واژن) و لبه بزرگ (لب‌های بزرگ که معمولا لب‌های کوچک را می‌پوشانند) واژن است. معمولا احتمال بروز عوارض بعد از لابیاپلاستی، بسیار کم است. در صورت بروز تب، درد شدید و خونریزی به پزشک مراجعه کنید.

ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن نوعی جراحی پلاستیک بر روی لبه کوچک است. لبه کوچک به لبه درونی عضو فرج گفته می‌شو
برایم پیامی فرستاد که: «فلانی حالش خوبه؟ رو به راهه؟»
به احترام همه‌ی عشقی که در گذشته از نزدیک شاهدش بودم، به احترام همه‌ی محبت‌ها، مهربانی‌ها، خاطره‌ها، زندگی‌ها، به احترام احساسی که خودم از دل و جان درکش می‌کنم، به احترام همه‌ی نگرانی و شرم و محبتی که توی سؤالش بود، به احترام همه‌ی این‌ها دلم نیامد بگویم فلانی، عشق سابقت، همان که یک زمانی برای هم می‌مردید و فکر می‌کردید زندگی بدون آن یکی ممکن نیست و اصلا زندگی نیست و مردگی است و ز
نیازی نیست نگران باشید و در شرایط سخت به فکر نقل مکان به جایی بزرگتر باشید. این مطلب تکنیک هایی را معرفی می کند که شما می توانید با استفاده از آنها در یک آپارتمان کوچک احساس راحتی و آرامش داشته باشید. بزرگ نشان دادن خانه کوچک و استفاده از رازهای چیدمان حرفه ای در دکوراسیون داخلی این امکان را به شما می دهد تا از کمترین فضای موجود در خانه ، بیشترین استفاده را ببرید و به خانه خود حس بزرگی و جاداری دهید. 

بزرگ نشان دادن فضای خانه های کوچک یکی از م

آرامش واقعی در پرتو احترام حاصل می شود...
 احترام به خود :
و لاتلقوا بایدیکم الی التهلکه (بقره، 195)
احترام به پدر و مادر:
و بالوالدین احسانا(بقره 83)
احترام به خدا:
لاتعبدون الا الله(بقره، 83)
احترام به خلق خدا:
و قولو للناس حسنا( بقره، 83)
نگاهی به حضور ستاره های سینمای جهان در سریال های تلویزیونی
رسانه های تصویری در جهان این روزها شرایط متفاوتی را تجربه می کنند و نسبت سینما و تلویزیون دیگر مثل قبل نیست. سریال های تلویزیونی طی سال های اخیر پیشرفت چشمگیری کرده است و در حالی که سینما شرایط خوبی ندارد، تلویزیون با وجود غول هایی مانند نتفلیکس و آمازون روزبه روز قدرتمندتر می شود. طبیعی است که ستاره های بزرگ هم همیشه مایل اند در مدیومی کار کنند که بیشتر دیده شوند و حالا با افول سینم
در این پست از سایت غنی فایل طرح درس روزانه کوچک های بزرگ هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی را برای شما قرار دادیم. طرح درس روزانه کوچک های بزرگ هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده شده است. در ادامه توضیحات تکمیلی طرح درس کوچک ها بزرگ را مشاهده می کنید.

لینک خرید
ادامه مطلب
آیا معنای وحدت اسلامی این است که از همه چی کوتاه بیاییم و اسمِ خیابان‌هایمان را به نام ابوبکر و عمر بزنیم و دست از عقایدمان برداریم و بیخیال وقایع تاریخی بشویم؟
وحدت شیعه و سنی امکان پذیر است ولی وحدت تشیع و تسنن امکان ندارد. به همین خاطر در وحدتی که با برادران اهل سنت داریم هرگز یک قدم هم از عقایدمان کوتاه نمی‌آییم، اما در قالب اخلاق و جهت احترام به افرادی که حقیقت بهشان نرسیده حتی مسالمت آمیز مناظره هم خواهیم کرد.
تساهل و تسامح به معنای
روز سه شنبه ، زاخ بریتل در مورد Turning Towards نوشت و از خوانندگان خواست که تصویری از "نمودار جریان برای درگیری" را از طریق پیشنهادات برای وی ارسال کنند و به نوبه خود که در "T برای چرخاندن است" توصیف کنند.
او بسیاری از ارسال های عالی (و خلاق) را از خوانندگان دریافت کرد ، و دو مورد دلخواه خود را برای اشتراک با شما انتخاب کرده است:
از طریق Erin M.
از طریق ملانیا ج.
امروز در وبلاگ روابط Gottman ، ما می خواهیم بحث Turning Toward را با ارائه تمرینی که توسط دکتر گوتمن نوشته
۱-شوخی میکنن اما به دیگران توهین نمیکنن. مدل شوخی کردن یه نفر، اطلاعات زیادی راجع به اون فرد به ما میده. آیا شوخیش طعنه داره؟ آیا روحیه ی بالایی داره؟ یک فرد خوش قلب حس شوخ طبعی داره که باعث خوشحالی دیگران میشه.
۲-بخشش، بخشی از زندگیشون هست. میتونه از طریق روش های بزرگ (صدقه دادن به خیریه) و روش های کوچک (سرو قهوه برای دیگران) انجام بشه، این افراد خوشحال هستن که اموال شون رو به اشتراک میزارن.

۳–اونا وقت شون رو برای دیگران میزارن. برای بسیاری از
شاید فکرکنید تولید ومصرف کالای ملی صرفا از جنبه اقتصادی برای کشور سود مند است در صورتی که حمایت از تولید داخل برای کشور سودمند است،در صورتی که حمایت از تولید داخل یعنی احترام گذاشتن به محیط زیست، احترام به جوانان ،احترام به تحصیلات دانشگاهی ودر نهایت رسیدن به وضعیت اجتماعی مطلوب.

دانلود سابلیمینال کوچک کردن بینی
سابلیمینال کوچک کردن بینی بهترین ابزار برای خوش فرم کردن و کوچک شدن بینی های غضروفی می باشد که می توان با استفاده از آن بینی خود را کوچک کرد. استفاده از سابلیمینال کوچک کردن بینی باعث خواهد شد شما به مرور شاهد کوچک شدن بینی خود باشید. فرصت را از دست ندهید و این سابلیمینال را حتما تهیه کنید
چونکه استفاده از این سابلیمینال بینی های شما را خوش فرم خواهد کرد.

با سابلیمینال کوچک کردن بینی نیازی به عمل جراحی نیست
 سلام .من بهرزوم .دوست بابام امروز اومد خونه ما. بابام خیلی بهش احترام گذاشت. خوش امد
 گفت.موقعی که می خواست بشینه، بابام سریع به پشتی براش اورد که راحت باشه و به دیوار 
تکیه نده.
بچه ها، پدر ها ومادرها خدا خیلی کار بابای بهروز رو دوست داره. چون بابای بهروز به یه مسلمان 
احترام گذاشته وبرای اینکه اذیت نشه براش پشتی گذاشته. خدا به خاطر این کار گناهان بابای بهروز 
رو می بخشه
چون پیامبر(ص) فرمودند: هیچ مسلمانی نیست که برادر مسلمانش بر او وارد شود و
1- گیره لباس (یا سنجاق قفلی بزرگ): گیره لباس در سفر استفاده ای کاملا متفاوت دارد! و بهترین وسیله برای کیپ کردن در بسته های خوراکی نیمه تمام مانند چیپس، محکم کردن کیسه لباسهای نم دار است.

2-در بازکن قوطی و بطری: به یاد داشته باشید که همیشه در رستوران غذا نخواهید خورد و کنسرو و نوشیدنی را با دربازکن به شما نمی فروشند.

3- آب: اگر سفر شما بیش از سه ساعت طول می کشد، حتما یک بطری بزرگ آب همراه داشته باشید. یک اسپری کوچک آب هم در سفرهای گرم و خشک بسیار مف
او کسی است که در کل زندگی‌ام احترامی برایم قائل نبوده، اما ادعا دارد برای به جایی رساندن من تمام زندگی اش را وقف کرده. می‌گوید من عزیز ترین آدم زندگی‌اش هستم.
من عزیزترینی هستم که کوچک ترین احترامی برای سلیقه‌ام قائل نیست. حقیقتش از او رنجورم. من یک انسان بالغ ام که به احترام نیاز دارم. نه به خر شدن و حمالی بزرگ تر را کردن‌ در ازای ابراز محبت های احمقانه.
نمی‌دانم... من حالم به هم‌ می‌خورد از اینکه مرد ها حتی اگر آن مرد پدرم باشد، خود را مالک
=تشریف بیارید اینجا یه لحظه!
-استدعا دارم؛ بفرمایید!=گاهی این احترامی که دریافت می‌کنید به خاطر بزرگیِ شماست نه بزرگواریتون.- یعنی چی؟
=منظور اینه که درخت هم بزرگه. کوه. شُتُر ....
-دست شما درد نکنه دیگه.
=ببین! افراد زیادی هم هستند که به انسانیت، به شرف، به مهربانی، به درستکاری و صداقتِ آدمهای دیگه احترام میذارن. این احترام گذاشتن ها باعث میشه که خودشون هم شخصیتِ بزرگواری داشته باشن. و یا چون بزرگوار هستند، همه رو بزرگورا میبینن، و این بزرگواری
"نوبت حفر قبر که می رسد مأمون تصمیم دارد قبر پدرش هارون را جلوتر از قبر من قرار دهد که هرگز امکان ندارد. کلنگ ها در زمین اثر نمی کند و حتی به اندازه ناخن حفر نخواهد شد. هنگامی که بر این کار پافشاری کردند و نتوانستند، به آنها بگو که من به تو دستور داده ام فقط یک ضربه کلنگ جلوی قبر هارون بزنی. با یک ضربه تو زمین گشوده می شود و قبری آماده نمایان می شود. هنگامی که قبر دیده شد آب سفیدی می جوشد و قبر پر می شود. سپس ماهیان کوچکی در قبر ظاهر می شوند. آنگاه م
بزرگ کردن فضای آپارتمان های کوچک
توی این روزها واقعا خرید یک آپارتمان شخصی با یک متراژ 100 یا بیشتر خیلی سخت شده، یعنی شاید 85% جامعه اصلا توان خرید یک آپارتمان 100 متری به بالا را در یک فضای نسبتا خوب را ندارند، که اکثر بیشتر این 85% را مستاجر تشکیل می دهد و بعضا هم که توان خرید آپارتمان را دارند یا به خرید آپارتمان های مسکن مهر رو می آورند و یا اینکه سوئیت های 40 یا 50 متری شاید هم کمتر را خریداری می کنند.
ادامه مطلب
چگونه در محل کار تبدیل به فردی مهم شویم؟
تا به حال دقت کرده اید که برخی از افراد درمحل کار محبوب تر و موفق تر هستند به نظر شما رمز موفقیت این افراد چیست و چرا می توانند جلسات کاری را به نفع خود تغییر دهند؟
 گاهی می توان با چند راهکار رفتاری ساده در محل کار به فردی مقتدر و در عین حال محبوب و مهم تبدیل شد:
_اطلاعات شغلی خود را به روز کنید
_خوش مشرب ولی مودب باشید
_به حقوق همکاران خود احترام بگذارید
_پشت همکاران خود بایستید
_با دانش صحبت کنید
_به ظاهر
سلام و عرض احترام  و ارادت خدمت همراهان عزیز این صفحه
بعد مدت ها فرصتی شد تا سه منو به این صفحه اضافه کنم . 
که منوی اول:  در خصوص زبان شناسی و تاریخچه آن همراه با تطور کلمات است 
منوی دوم:  مربوط به جستارهای ادبی ست که انتشار یافته اند 
منوی سوم : شعر و نثرهایی ست که افتخار آن را دارم در منوی حرف آب و آینه ها 
احساسم را با شما به اشتراک بگذارم . 
برای همراهان بهتر از برگ کلم 
عشق را همراه با سلامتی و برکت از خدا می خواهم ‌ . 
با عشق و احترام 
مریم
هرگز هرگز هرگز! با آدمایی که حاضر جوابن زود قال میکنن و بزرگ و کوچیک و غریبه و اشنا براشون فرقی نداره نه دوست بشین نه حتی نزدیک!
کسایی که دقیقا ادعا میکنن هیچ حرفی براشون مهم نیست و خودشونم هیچ حرفی رو تو دلشون نگهنمیدارن و سریع جواب میدن
اینا نمیدونن احترام و حرمت ینی چی! چون اعتماد به نفس بالاییم دارن و زیاد اظهار نظر میکنن اونم با قطعیت و اوایل شاید خیلی هارو دور خودشون جذب کنن اما به مرور میفهمین ادنای خودخواهی هستن که از ادب بهره خیلی کم
روزی نیم ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
-یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخورد کنید. سعی کنید درباره مسائل کوچک با دیگران صحبت نکنید.
-همواره خرق عادت کنید!‌ خرق عادت کردن یعنی آن که به دنبال چیزهایی برای خواندن و تماشا کردن باشید که در زندگی تان تا حالا سابقه نداشته است.
- کارهایی که شادی آفرین نیستند را بدون رودربایستی کنار بگذارید.
برای ا
سلام دوستان 
من یه مشکلی که دارم و ازش همیشه رنج میبرم اینه که اون جور که باید بهم احترام گذاشته نمیشه، چه تو جمع دوستانم چه فامیل یا حتی کسانی که از من کوچیک ترن، من پسرم و ۱۹ سالمه به شدت این موضوع منو اذیت میکنه و بیشتر مواقع باهام مثل یه فرد دست و پا چلفتی رفتار میشه و از بقیه سر کوفت میخورم، هم بزرگ هم کوچیک، واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم تا برطرف بشه، دیدم کسانی که همسن و سال خودم هستند و چه احترامی اطرافیان بهشون میذارن ولی من کاملا برع
پاستیل از تنقلاتی است که با شکل‌های متنوع و رنگ‌های فریبنده، بزرگ و کوچک را به خود جذب کرده و گرچه برخی انواع آن طعم خوبی ندارد، اما بافت کش‌سان منحصربه‌فرد آن در زمان جویدن چنان احساس مطلوبی در مصرف‌کننده ایجاد می‌کند که در همه جنس‌های این محصول نظیر ژله و مارشمالو (نوعی آبنبات اسفنجی) نمی‌توان یافت و این همان عامل اصلی پرطرفدار شدن پاستیل است.
ادامه مطلب
بوسه میزنم بردستانتبه احترام بهشت که زیر پایت جاری ستبه احترام اندیشه ای که بر تخته کلاس نقش میبنددسپاسگذار معلمی هستم که اندیشیدن را به من اموخت نه اندیشه هارامعلم عزیزم روزت مبارک

آموزش تصویری ورزش کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی با ورزش

بینی نقطه کانونی صورت ماست و به همین علت کوچک کردن بینی و اصلاح فرم آن بسیار اهمیت دارد. با توجه به اینکه عمل جراحی بینی پر هزینه و تا حدودی درد آور است، بسیاری از خانم‌ها به دنبال شیوه های اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی هستند. با ما همراه باشید تا روش های کوچک کردن بینی با ورزش را به شما اموزش دهیم.
ادامه مطلب
چه اهمیتی داره که من تافته جدا بافته این جمع محسوب میشم و شاید سعی میکنن با فاصله از من راه برن....ولی میدونین نکته اینجاست که خودشون دوباره با من سر صحبت رو باز میکنن و با من هم قدم میشن و من هم صحبت میکنم چه اهمیتی داره که شاید سلیقه متفاوتی با من داشتن باشن من به علایقشون احترام میزارم حتی اگه به علایق من احترام نذارن.....خوبه که حداقل به چادرم علاقه و ایمان دارم وگرنه خیلی زودتر از این ها چادرم رو باد برده بودش.....
با سلام و احترام،
لطفا پاسخ پرسش های باقیمانده از سری دوم تجزیه و تحلیل سیستم ها را از اینجا دریافت کنید. یادآوری می گردد که فایل ارسالی رمزنگاری شده است.
لطفا برای احترام به علم و دانش این پاسخ ها را در اختیار دانشجویان سایر گروه های این درس قرار ندهید.
شاد و پیروز باشید.
یه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود،همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود !
هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید ،میدونی چرا؟ چون پاشنه هاش خوابونده شده بود !
یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم ،برامون مهم نیست کی سوارمون میشه ! 
یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره
یه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود، همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود.هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید.میدونی چرا؟ چون پاشنه هاش خوابونده شده بود. یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم.برامون مهم نیست کی سوارمون میشه. 
یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره.
کفشِ
خب همانطور که حدس زده اید اولین درس در زبان انگلیسی مربوط به حروف الفبا می باشد،
الفبای زبان انگلیسی 26 حرف دارد:
الفبای زبان انگلیسی به دو نوع «بزرگ» و «کوچک» تقسیم می شود:
حروف کوچک:

اولین حرف : a (بگویید اِی) می باشد، پس :

a : نام:  اِی     صدا:  آ و اَ

از دکتر حسابی پرسیدند  بهترین راه تربیت چیست؟
گفت : فرزند خود را مانند فرزند همسایه بزرگ کن
سوال شد چگونه ؟
گفت :وقتی فرزند همسایه در خانه مهمان است یه او احترام می گذاری وحالش رو می پرسی.وقتی از مدرسه برگشت به سراغ کیف ونمراتش نمی روی .در رابطه ی نوع غذا نظرش رو می پرسی. در باره زمان خوابیدن با او مشورت می کنی ونزد همسرت با او دعوا نمی کنی ونظر اورا خیلی از مواقع جویامی شوی
بدان که فرزند تو وفرزند همسایه هردو در خانه ی تومهمان هستند یکی چند روز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدار:)